Wybierz adres z listy i wyślijpismo
 
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
ul. Mogilska 25
31-542 Kraków

Sz. P. Tomasz Pałasiński
Dyrektor Oddziału GDDKiA Kraków
sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
ul. Wronia 53
00 - 874 Warszawa

Sz. P. Tomasz Żuchowski
p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad
kontakt@gddkia.gov.pl

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków
urzad@umwm.malopolska.pl

Sz. P. Witold Kozłowski
Marszałek Województwa Małopolskiego
Witold.Kozlowski@umwm.malopolska.pl

Sz. P.Łukasz Smółka
Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
Lukasz.Smolka@umwm.malopolska.pl

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków
urzad@malopolska.uw.gov.pl

Sz. P. Łukasz Kmita
Wojewoda Małopolski
wojewoda@malopolska.uw.gov.pl

Ministerstwo Infrastruktury
ul. Chałubińskiego 4/6
00-928 Warszawa

Sz. P. Andrzej Adamczyk
Minister Infrastruktury
kancelaria@mi.gov.pl

Sz. P. Andrzej Adamczyk
Poseł na Sejm
Andrzej.Adamczyk@sejm.pl

Sz. P. Maciej Gdula
Poseł na Sejm
Maciej.Gdula@sejm.pl

Sz. P. Elżbieta Duda
Posłanka na Sejm
Elzbieta.Duda@sejm.pl

Sz. P. Daria Gosek-Popiołek
Posłanka na Sejm
Daria.Gosek-Popiolek@sejm.pl

Sz. P. Jarosław Gowin
Poseł na Sejm
Jaroslaw.Gowin@sejm.pl

Sz. P. Paweł Kowal
Poseł na Sejm
Pawel.Kowal@sejm.pl

Sz. P. Aleksander Miszalski
Poseł na Sejm
Aleksander.Miszalski@sejm.pl

Sz. P. Jacek Osuch
Poseł na Sejm
Jacek.Osuch@sejm.pl

Sz. P. Ireneusz Raś
Poseł na Sejm
Ireneusz.Ras@sejm.pl

Sz. P. Bogusław Sonik
Poseł na Sejm
Boguslaw.Sonik@sejm.pl

Sz. P. Agnieszka Ścigaj
Posłanka na Sejm
Agnieszka.Scigaj@sejm.pl

Sz. P. Ryszard Terlecki
Poseł na Sejm
Ryszard.Terlecki@sejm.pl

Sz. P. Małgorzata Wassermann
Posłanka na Sejm
Malgorzata.Wassermann@sejm.pl

Sz. P. Marek Pęk
Senator RP
senator.pek@gmail.com

Wyślij pismo

Wyślij pismo

To jest przykładowa treść, możesz ją zamienić własnym tekstem i obrazkami
Liczba odwiedzin: 1928
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem